dümencik yayın akışıYeni açılan yolculuk ilanlarını ya da Kıbrıs' taki etkinlikler ve festivaller hakkında haberleri anında bildirim olarak alabilirsiniz.

Nasıl Kullanırım ?

Bize Katıl

7/24 ve ucuza ulaşım için siz de bize katılın ve yolculuk ilanınızı oluşturun. Üye olabilmeniz için facebook hesabınızı şart koşuyoruz.

Neden Facebook ?

Günümüzde facebook hesabı olmayan neredeyse yok gibidir. Facebook hesabınızla hem kolay ve uğraşmadan üyemiz oluyorsunuz hem de daha güvenilir bir sosyal platform içinde dümenliyorsunuz..

Kendi yolculuk ilanını oluştur

Artık yolculuğunu oluşturabilirsin. Eğer sürücüysen yolculuğunu kaydet ve yol arkadaşların seni bulsun. Yolcuysan gitmek istediğin güzergahı kaydet ve sürücüler seni bulsun. Yolculukla ilgili ayrıntılı bilgileri aranızda konuşun. Oluşturduğun yolculuk ilanlarını facebookta paylaş butonuyla duvarınızda paylaşarak arkadaş çevrenizden de yol arkadaşlarınızı bulabilirsiniz.

Dümenle :)

Unutmayın Dümencik insanlar arasında güvene dayanan bir sistemdir. Herzaman anlaştığın vakitte belirtilen yerde bulun. Herhangi bir sorunda yolculuk arkadaşlarını bilgilendirmeyi unutma. Yolculuk sonrasında yol arkadaşlarına oy ver. Bu sayede kullanıcıların güvenilirlik puanları belirlenecektir.

Çevreci Sistem

Tek kişilik yolculuklar yerine boş koltuklarınızı aynı noktaya gitmek isteyen insanlarla paylaşın. Unutmayın yollarda ne kadar az araç o kadar az kirlilik.

Yolculuklardan puan kazan.

Açtığın yolculuklardan ve katıldıklarından puanlar kazan. Bu puanları bize üye markalardan indirimler, fırsatlar ve hediyeler için kullan.

Yer bildiriminde bulunun

Konum paylaşımında bulunarak sana 10 kilometre yakınlıktaki yolculuk ilanlarını kolayca görebilirsin.

Canlı yayın akışımızı takip et

Canlı yayın akışımıza abone olarak, yeni yolculuk ilanlarından ve yeni etkinlikler hakkında anında haberdar olabilirsin.

Arabanın yakıt masrafını hesapla.

Arabanın motor bilgisini ve kullandığın yakıtı gir , güzergahını seç. Gideceğin güzergahın kaç km olduğunu ve yaklaşık ne kadar yakıt masrafı tutacağını hesaplayalım.

Araç yolculuk paylaşımı nasıl işliyor ?
Rated 5.0/5 based on 1 reviews